Specjalista ds. marketingu

SPINETIC Centrum Fizjoterapii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i realizacja krótko i długofalowej strategii marketingowej firmy, aktywny udział przy opracowywaniu, wdrażaniu i koordynowaniu działań marketingowych,
  • przygotowywanie i wdrażanie strategii content marketingowej,
  • przygotowywanie dni otwartych, szkoleń z innych wydarzeń firmowych,
  • redagowanie i przygotowywanie do druku ulotek, bonów, plakatów i innych materiałów drukowanych we współpracy z firmami zewnętrznymi (drukarnie, graficy),
  • przygotowanie materiałów wspierających sprzedaż ( upominki, akcje specjalne) i realizacja zamówień materiałów reklamowych,
  • planowanie i realizacja kalendarza publikacji online,
  • tworzenie koncepcji i wsparcie w przygotowywaniu grafik, filmików i innych materiałów promocyjnych,
  • planowanie, realizacja oraz kontrolowanie działań, których celem będzie zaangażowanie odbiorców oraz pozyskiwanie nowych leadów – inicjowanie nowych wydarzeń i projektów (kampanie online, landing page itp.),
  • administracja strony www,
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych kampanii marketingowych oraz zrealizowanych zadań,
  • monitoring konkurencji.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, dokładność, wielozadaniowość,
  • swoboda w tworzeniu i redagowaniu tekstów tzw. lekkie pióro,
  • otwartość na wyzwania i nowe pomysły,
  • praktyczna znajomość narzędzi MS Office,
  • kreatywność oraz poczucie estetyki,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze i młodym zaangażowanym zespole,
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach,
  • dużą swobodę działania,
  • możliwość bezpłatnego korzystania z leczenia i urządzeń we wszystkich oddziałach firmy.

Prezentacja firmy

Centrum Fizjoterapii SPINETIC to sieć prywatnych placówek z obszaru reha... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia