Specjalista ds. marketingu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0090793

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie, planowanie i koordynacja działań marketingowych wspierających sprzedaż usług
  • Tworzenie i publikacja treści na stronie internetowej
  • Tworzenie treści i prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych
  • Tworzenie artykułów, wpisów i komentarzy na blogach i portalach tematycznych B2B w celu generowanie leadów sprzedażowych
  • Kreatywne wsparcie Działu Marketingu i Komunikacji
  • Współudział w planowaniu i realizacja strategii marketingowej firmy,
  • Systematyczne administrowanie firmowymi stronami internetowymi,
  • Wsparcie marketingowe targów i konferencji
  • Tworzenie materiałów promocyjnych, projektów graficznych (ulotki, banery itp.),
  • Monitorowanie i analiza efektywności działań marketingowych oraz śledzenie trendów w komunikacji,
  • Budowanie świadomości marki i pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • "Lekkie pióro" i znajomość zasad redakcji treści do różnych kanałów
  • Znajomość zasad publikacji treści pod kątem wyszukiwarek - SEO
  • Kreatywność i poczucie humoru
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, język ukraiński lub rosyjski będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu CANVA i Adobe
  • Podstawowa znajomość HTML + CSS.

Oferta:

        • wsparcie całego zespołu i pracę w przyjaznym otoczeniu
        • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
        • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
        • możliwość pracy w formie hybrydowej
        wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570