Specjalista ds. Marketingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie, w związku ze stałym rozwojem sieci sprzedaży sklepów stacjonarnych w ró¿nych konceptach, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i koordynacja ogólnopolskich i lokalnych kampanii ATL/BTL
  • Nadzór nad lokalnymi akcjami marketingowymi w sklepach (współpraca z Kierownikami Regionalnymi oraz Managerami Sklepów)
  • Planowanie oraz przygotowywanie akcji specjalnych na teranie sklepów oraz centrów handlowych - otwarcia nowych lokalizacji, eventy lokalne
  • Realizacja strategii komunikacji marki
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi oraz domem mediowym
  • Redagowanie magazynu life-stylowego
  • Raportowanie do Brand Managera
  • Bieżące wsparcie zespołu w projektach marketingowych

Profil kandydata

  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego w dziale marketingu w dużej organizacji
  • Doświadczenie w projektach ATL/BTL
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w branży sprzedaży detalicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w znanej i cenionej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, karta sportowa, bony świąteczne)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i uczestnictwo w licznych szkoleniach
  • Praca w międzynarodowym, otwartym i przyjaznym środowisku o wysokiej kulturze organizacji
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, inicjowania zmian i usprawnień w podległym obszarze

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page