Specjalista ds. Marketingu - Poland and Baltic

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera na rynku elektronicznym poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

W ramach działań marketingowych w regionie Polska and Baltic osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- przygotowywanie raportów podsumowujących projekty marketingowe

- zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy partnerami, agencjami oraz działem sprzedaży

- koordynacja logistyki oraz budżetu materiałów marketingowych

- nadzór nad marketingowym magazynem sprzętu testowego oraz materiałów marketingowych

- wsparcie organizacyjne eventów

- zarządzanie kalendarzem imprez

- marketing w kanale sprzedaży (współpraca z partnerami, dealerami i nadzór nad kampaniami marketingowymi w sieci sprzedaży)

- wsparcie i koordynowanie powierzonych projektów z zakresu produkcji POS i materiałów ekspozycyjnych

- współpraca i wsparcie agencji PR

- wsparcie i nadzór nad projektami w mediach społecznościowych

- nadzór nad prowadzeniem profili społecznościowych

- planowanie, zarządzanie i raportowanie budżetu marketingowego w przypadku przydzielenia go i w zakresie ustalonym z Marketing Managerem

- wsparcie Marketing Managera w kluczowych projektach w ramach działu marketingu

Profil kandydata

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu

  • doświadczenie w komunikacji

  • doświadczenie w organizacji eventów
  • zaangażowanie i pasja nastawiona na zrozumienie potrzeb Klientów i przekładanie ich w innowacyjne, zasadne biznesowo i zorientowane na klienta rozwiązania (produktowe lub komunikacyjne) to Twoja codzienność

  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu

  • doskonałe umiejętności współpracy zespołowej, przekonywania innych i rozwiązywania konfliktów - osoba komunikacyjna i kreatywna

  • płynne posługiwanie się pakietem MS Office i umiejętność analitycznego myślenia

  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się w środowisku biznesowym

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity

-jasna ścieżka rozwoju

-międzynarodowa organizacja

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page