Specjalista ds. Marketingu Online

Intercom WorldWide S.L.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: PR0217SM

Zakres obowiązków:

  • kreowanie oraz realizacja strategii marketingowych
  • analiza rynku konkurencji
  • rozwijanie współpracy z serwisami internetowymi
  • działania z zakresu social media
  • znajomość zagadnień SEO
  • znajomość reklamy kontekstowej (AdWords, AdKontekst)
  • praca nad strategią rozwoju
  • monitorowanie uzyskiwanych wyników
  • monitorowanie trendów sprzedaży i efektywności akcji promocyjnych

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki- marketing, zarządzanie)
  • biegła znajomość narzędzi marketingu internetowego
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność negocjacji

Oferujemy:

  • ciekawa praca w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • duży zakres odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading busine... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi