Specjalista ds. marketingu online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. SMO/003/AKR

Opis stanowiska:

  • Planowanie i realizowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa Multi-Channel (wielokanałowe oddziaływanie na klienta)
  • Wdrażanie kampanii online i offline w zakresie marketingu oraz adaptacja strategicznych konceptów marketingowych na rynku lokalnym
  • Zarządzanie SEA oraz innymi kampaniami marketingowymi
  • Optymalizacja sklepu internetowego w zakresie SEO (Keywords, Adwords, Content)
  • Planowanie, kreowanie i zarządzanie kampaniami Newsletter
  • Zbudowanie kanałów Social Media, w tym rozwój konceptu tej komunikacji
  • Analiza kampanii marketingowych na bazie parametrów KPI (Key Performance Indicators) wraz z wdrażaniem procesów ich stałej optymalizacji
  • Planowanie i kontrola budżetów online w oparciu o wytyczne strategii marketingowych
  • Analizy trendów i obserwacja rynku online w zakresie działania konkurencji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bardzo ciekawą pracę w ramach realizacji wielu zadań w firmie zorientowanej na przyszłość i przodującej w rozwoju procesów digitalizacji w kontaktach z klientami B2B
  • Możliwości indywidualnego rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży marketingu online/offline wraz ze znajomością zagadnień analitycznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe z zakresie marketingu online
  • Doświadczenie i znajomość zagadnień: SEA, SEO, Social Media oraz analizy KPI"s
  • Znajomość Google Analytics i innych narzędzi Google będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność tworzenia tekstów marketingowych oraz podstawowe doświadczenia w zakresie użytkowania programów graficznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials