Specjalista ds. marketingu online, e-commerce

eFabrics

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma eFabrics zajmuje się sprzedażą tesktyliów online. Poszukujemy wsparcia w szeroko pojętym zakresie marketingu. Szukamy osoby, która w początkowej fazie weźmie udział w opracowaniu strategii marketingowej, następnie wdroży ją w życie a potem stanie się kamieniem węgielnym całego działu marketingu.

Do Twoich zadań na w/w stanowisku będzie należało:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Prowadzenie komunikacji w kanałach social media (facebook, instagram, blog) zapewniając content i/lub kreacje.
  • Śledzenie trendów branżowych

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w prowadzeniu komunikacji i kampanii w mediach społecznościowych;
  • znajomości zagadnień z pogranicza online marketingu, e-commerce, komunikacji marketingowej, content marketingu, social marketingu, SEM, SEO;
  • Praktycznej znajomości narzędzi niezbędnych do prowadzenia kampanii w Google i FB,
  • Kreatywności
  • Znajomości branży e-commerce
  • Dobra znajomość obowiązujących trendów oraz narzędzi do optymalizacji i planowania kampanii w mediach społecznościowych
  • Lekkie pióro, wyobraźnia graficzna, poczucie estetyki;
  • umiejętności analityczne;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Jesteśmy małą firmą, dlatego stanowisko wymaga samodzielności. Nie zdobędziesz u nas doświadczenia w projektach znanych w całej Europie, jednak zapewniamy stabilną pracę w miłej atmosferze i z fajnym zespołem.

Prezentacja firmy

eFabrics - producent tkanin

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media