Specjalista ds. Marketingu i Opakowań - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta - firmy handlowej, która posiada szeroki asortyment z obszaru leków, suplementów diety, dermokosmetyków, kosmetyków i pokrewnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu i OpakowańMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • udział w procesie projektowania opakowań produktów i materiałów reklamowych
  • aktywna współpraca z agencjami kreatywnymi, producentami, działem zakupów, marketingu oraz drukarniami
  • analiza konkurencji i trendów rynkowych
  • tworzenie materiałów marketingowych na wewnętrzne potrzeby firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: marketing, wzornictwo, design)
  • doświadczenie w obszarze kreowania opakowań produktów
  • doświadczenie i chęć dalszego rozwoju w obszarze marketingu produktowego
  • dobra organizacja pracy własnej
  • kreatywność
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + benefity
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.