Specjalista ds. Logistyki z językiem rosyjskim - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży paliwowej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki z językiem rosyjskimMiejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola stanu zapasów magazynowych
  • Monitorowanie i realizacja harmonogramów załadunków i dostaw
  • Organizacja i planowanie transportu drogowego
  • Bieżąca współpraca z agencjami celnymi i przewoźnikami
  • Dotrzymywanie terminowości realizacji usług transportowych
  • Optymalizacja tras
  • Prowadzenie awizacji załadunków/rozładunków
  • Kontrolowanie poprawności dokumentacji transportowej

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej,
  • Dofinansowania do kursów językowych
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy (laptop, telefon)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.