Specjalista ds. Logistyki - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodową firmę z branży FMCG, która w związku z rozwojem swojej struktury organizacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. LogistykiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynacja realizacji kontraktów sprzedaży towarów;
  • Kontrola terminowości i kompletności dostaw;
  • Komunikacja z dostawcami oraz odbiorcami spółki w celu zapewnienia ciągłości dostaw;
  • Współpraca z agencjami celnymi i firmami transportowymi;
  • Weryfikacja poprawności oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji procesów logistycznych;
  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie z zakresu Logistyki/Transportu);
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale logistyki/ łańcucha dostaw;
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i w piśmie);
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę na czas określony;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowych, szkolenia, kursy, dofinansowanie do nauki języków obcych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.