Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, firmy z branży wynajmu długoterminowego samochodów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Techniczna likwidacja szkód komunikacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Wykonywanie zdalnych oględzin pojazdów;
  • Kwalifikacja uszkodzeń i kalkulowanie wysokości szkody w programach eksperckich;
  • Ustalanie rozmiarów szkody w oparciu o zgromadzoną dokumentację;
  • Wykonywaniem i weryfikacją kosztorysów napraw w systemach eksperckich (EUROTAX oraz AUDATEX);
  • Współpraca w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych z podmiotami zewnętrznymi;
  • Obsługa, nadzorowanie i rozliczanie usług Assistance;
  • Rozliczanie kosztów napraw z klientem;
  • Obsługa  telefoniczna i mailowa  klienta.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi szkód komunikacyjnych;
  • Doświadczenie w pracy w zakresie technicznej likwidacji szkód komunikacyjnych (na stanowisku rzeczoznawcy szkód komunikacyjnych lub w warsztacie blacharsko-lakierniczym);
  • Znajomość programów eksperckich do obsługi szkód komunikacyjnych (Audatex, Eurotax, Info – Ekspert);
  • Wiedza z zakresu zasad kalkulowania kosztów napraw oraz zasad wyceny wartości pojazdów;
  • Znajomości technologii napraw powypadkowych i zasad ich kosztorysowania;
  • Znajomości regulacji prawnych określających zasady obsługi szkód komunikacyjnych;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy;
  • Pakiet benefitów;
  • Atrakcyjny system szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.