Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych – Doradca Serwisowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - lidera wśród dealerów aut marki RENAULT w Polsce, poszukujemy doświadczonych i energicznych osób, entuzjastów i miłośników motoryzacji na stanowisko:

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych – Doradca SerwisowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • obsługa Klientów detalicznych i flotowych w procesie napraw blacharsko-lakierniczych,
  • przyjmowanie szkód komunikacyjnych zgodnie z wytycznymi towarzystw ubezpieczeniowych,
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji napraw,
  • kontakt i korespondencja z towarzystwami ubezpieczeniowymi,
  • terminowe rozliczanie szkód komunikacyjnych,
  • dbałość o wysoki poziom obsługi Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie na stanowisku Doradcy w serwisie blacharsko-lakierniczym,
  • znajomość mechaniki samochodowej,
  • znajomość procedur likwidacji szkód komunikacyjnych i kosztorysowania,
  • komunikatywność i umiejętność obsługi klienta,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.