Specjalista ds. księgowych

OTIS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

OTIS to lider na rynku produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów oraz chodników ruchomych. Dostarczamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz usługi, które sprawiają, że budynki są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • wsparcie w realizacji procesów księgowych i finansowych,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • księgowanie faktur kosztowych,
  • wystawianie faktur,
  • przygotowywanie dokumentów do płatności,
  • aktywne wsparcie pracy Działu Finansowego w zakresie realizowanych zadań,

Oczekujemy

  • ukończonych lub w trakcie studiów kierunkowych (Rachunkowość, Finanse i Bankowość, Zarządzanie i Marketing),
  • doświadczenia w pracy w dziale finansowym (np. praktyki, staże),
  • samodzielności w działaniu,
  • systematyczności oraz doskonałej organizacji pracy,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości programów MS Office (w szczególności Excel),

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy cywilno-prawnej,
  • zdobycie cennego doświadczenia w Dziale Finansowym w międzynarodowej organizacji,
  • pracę przy realizacji różnorodnych projektów.
Prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk APLIKUJ.