Specjalista ds. księgowości

DOMBUD Development Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo - księgowego

- Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej

- Księgowanie wyciagów bankowych

- Obsługa księgowa Wspólnot Mieszkaniowych (naliczenia, rozliczenia zużycia mediów)

- Obsługa mieszkańców Wspólnot Mieszkaniowych

- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kientami

- Przestrzeganie procedór i standardów firmy

Wymagania

- Wymagane wykształcenie min. średnie ekonomiczne
- Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości na podobnym stanowisku
- Znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości i przepisów podatkowych
- Pożądana znajomość programu księgowego PROBIT
- Bardzo dobra znajomości obsługi pakietu MS Office
- Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- Umiejętności analityczne
- Systematyczność i dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Spółka DOMBUD DEVELOPMENT została utworzona w grudniu 2005 r. DOMBUD DEV... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa