DOMBUD Development Sp. z o.o.

DOMBUD Development Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
1
Strona internetowa:
http://www.dombud.pl

Prezentacja firmy

Spółka DOMBUD DEVELOPMENT została utworzona w grudniu 2005 r. DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o. to firma, która operuje w rejonie śląskim i zajmuje się sprzedażą domów i mieszkań z rynku pierwotnego oraz zarządzaniem nieruchomościami i nowo wybudowanymi inwestycjami deweloperskimi. Swoją ofertę kieruje również do osób, które nie posiadają środków na zakup własnego mieszkania lub nie są w stanie uzyskać kredytu hipotecznego i oferuje mieszkania na wynajem z możliwością wykupu.

1 - 1 z 1 ofert pracy

DOMBUD Development Sp. z o.o. #

Specjalista ds. rozliczeń wspólnot mieszkaniowych

DOMBUD Development Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

DOMBUD Development Sp. z o.o.

Specjalista ds. rozliczeń wspólnot mieszkaniowych w Katowicach. Obowiązki: kartoteki, rozliczanie zaliczek, księgowanie, sprawozdania. Zatrudnienie na pełny etat, konkurencyjne wynagrodzenie, rozwój zawodowy. Wymagane wykształcenie ekonomiczne, znajomość programów i komunikatywność.

Specjalista ds. rozliczeń wspólnot mieszkaniowych w Katowicach. Obo... pokaż więcej Specjalista ds. rozliczeń wspólnot mieszkaniowych w Katowicach. Obowiązki: kartoteki, rozliczanie zaliczek, księgowanie, sprawozdania. Zatrudnienie na pełny etat, konkurencyjne wynagrodzenie, rozwój zawodowy. Wymagane wykształcenie ekonomiczne, znajomość programów i komunikatywność.

Ostatnia aktualizacja 5 dni temu