Specjalista ds. Księgowości AP - Pharma

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona będzie odpowiadać za dekretowanie i księgowanie dokumentów, kontrole dowodów księgowych pod kątem wymagań prawa i procedur wewnętrznych

  • Firma farmaceutyczna, Warszawa Mokotów
  • Min. roczne doświadczenie w księgowości
  • Znajomość języka ang min. B1
  • Praca hybrydowa

Zapraszam do aplikowania!

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z najbardziej znanych i szanowanych firm farmaceutycznych na świecie, oferującą najszerszy i najdoskonalszy asortyment produktów do pielęgnacji oczu.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiadać za:

  • Kontrolę dowodów księgowych pod kątem kompletności i rzetelności oraz wymagań prawa i procedur wewnętrznych, a także za zadania rozpoznania treści dowodu księgowego - OCR.
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów oraz ich weryfikację w celu realizacji przelewu
  • Poprawność sald kont rozrachunkowych dostawców, ich uzgodnienie z kontami Księgi Głównej oraz za potwierdzenie sald z dostawcami
  • poprawność księgowań zgodnych z przepisami podatkowymi VAT oraz CIT od strony AP
  • Udział w zamknięciu okresu sprawozdawczego poprzez zaksięgowanie dokumentów, wsparcie przy tworzeniu rezerw, przygotowanie zestawień
  • Inne bieżące prace zlecone przez przełożonego

Profil kandydata

  • Wyższe w obszarze ekonomii/finansów lub pokrewne
  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie pracy w obszarze księgowości
  • Znajomość języka angielskiego B1-B2, komunikatywny, praca głównie mailowa
  • Umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Nastawienie na zmiany w organizacji
  • Chęć uczenia się i rozwijania się w obszarze AP

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia i profesjonalne wsparcie merytoryczne
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Program emerytalny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne tj, bony na święta
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru, wypoczynku

Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page