Specjalista ds. kontrolingu (Junior Finance BP)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby, która będzie wspierać CFO w dostarczaniu danych koniecznych dla funkcjonowania biznesu.
Kandydat/ka będzie tworzyć analizy sprzedażowe, finansowe, wyjaśniać odchylenia, przygotowywać rekomendacje, uczestniczyć w cyklicznych zamknięciach oraz współpracować ze wszystkimi działami.
Jest to idealna propozycja dla osób chcących pracować "blisko biznesu"

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży technologicznej z siedzibą w Warszawie (Bródno).

Opis stanowiska

  • Wsparcie CFO w w procesie cyklicznych zamknięć
  • Współudział w przygotowywaniu budżetu i planowaniu finansowym
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz w zakresie sprzedaży (produkty, kanały, klienci) wraz z komentarzami na potrzeby funkcjonowania biznesu
  • Przygotowywanie analiz biznesowych i sprzedażowych: marża, wolumen, rentowność, ceny, KPI, obrót, zapasy itp.
  • Analizowanie kosztów firmy wraz z odchyleniami
  • Współpraca z innymi działami (księgowość, sprzedaż, łańcuch dostaw, logistyka, obsługa klienta)
  • Raportowanie na rzecz Zarządu oraz do Centrali

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Min. 2 - 3 lata doświadczenia w kontrolingu/analizie/raportowaniu
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Min. dobra znajomość Excela
  • Znajomość SAP (mile widziana)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Karta Multisport
  • Realne możliwości rozwoju
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page