Specjalista ds. klientów kluczowych

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

SPECJALISTA/KA DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Miejsce pracy: Warszawa śródmieście

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i koordynacja obsługi concierge kluczowych Klientów firmy w sektorze utrzymania czystości
  • Zarządzanie kontraktami w systemie SAP
  • Sprzedaż dodatkowych usług obsługiwanym kontraktom
  • Prowadzenie systemu rejestracji i rozliczeń zamówień
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w systemie elektronicznym
  • Bieżące monitorowanie usług Klientów w trakcie realizacji

 To oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w biurze o wysokim standardzie w centrum Warszawy
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne przełożonych
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy

Wymagania

  • Łatwości w budowaniu relacji biznesowych
  • Efektywna komunikacja we współpracy z klientem, sprawczość w działaniu i zaangażowanie
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie m.in. A2
  • Umiejętności praktycznego posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena