Specjalista ds. Kadr

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby, która wesprze dział HR. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna na administrację kadrową oraz współpracę z działem płac.

Zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby posiadające minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz osoby dla których komunikacja w języku angielskim nie stanowi problemu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest największa na świecie firmy dostarczająca usługi transportu ekspresowego.

Firma oferuje bardzo atrakcyjny system benefitów pracowniczych, możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy, poprzez udział w międzynarodowych projektach, jak również codzienną komunikację w języku angielskim.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Administrowanie dokumentacją kadrową, nadzór nad jej poprawnością, prowadzenie akt osobowych
  • Kompleksową obsługą kadrową pracowników i zleceniobiorców spółki
  • Bieżące śledzenie zmian w Prawie Pracy i powiązanych źródłach oraz implementowanie ich na potrzeby firmy
  • Monitorowanie zgodności regulacji wewnętrznych z przepisami prawa i specyfiką zakładu pracy oraz inicjowanie i realizacja zmian
  • Doradztwo z zakresu czasu pracy oraz weryfikacja i raportowanie danych
  • Raportowanie do instytucji państwowych zgodnie z wymogami, np. ZUS, GUS
  • Przygotowywanie i dystrybucja raportów wewnętrznych zgodnie z potrzebami, w tym biegłe przetwarzanie dostępnych danych źródłowych
  • Ścisłą współpracę z Działem Płac
  • Udział w projektach z obszaru HR o zasięgu lokalnym oraz międzynarodowym

Profil kandydata

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Minimum 3-4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości prawa pracy
  • Doskonałej umiejętności nawiązywania relacji
  • Elastyczności, zaangażowania i chęci dalszego rozwoju
  • Sumienności i dokładności

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Stabilne zatrudnienie (Umowa o pracę)
  • Parking dla pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Platforma do nauki języka angielskiego
  • Program rekomendacji pracowników
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page