Specjalista ds. Kadr

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • prowadzenie spraw związanych z prowadzeniem dokumentacji pracowników;
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami prawa pracy;
  • przygotowywanie i wydawanie niezbędnych pracownikom zaświadczeń, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z rozpoczęciem, przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy;
  • sporządzanie i wysyłanie informacji ZUS w zakresie zgłaszania, weryfikacji i aktualizacji danych oraz wyrejestrowywanie z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych pracowników i członków rodzin;
  • kierowanie zatrudnianych pracowników na badania wstępne, okresowe i kontrolne oraz bieżąca aktualizacja badań okresowych pracowników w systemie kadrowo-płacowym;
  • obliczanie wymiaru oraz ewidencjonowanie urlopu w systemie kadrowo-płacowym;
  • inne zadania wynikające z obsługi kadrowej zatrudnionych pracowników.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia min. średniego (preferowane wykształcenie wyższe – kierunki: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Administracja, Prawo oraz pokrewne);
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomości prawa pracy i innych obowiązujących przepisów prawnych związanych z zatrudnianiem, zwalnianiem i prowadzeniem polityki kadrowej;
  • biegłej obsługi komputera i praktycznej znajomości MS Office;
  • znajomości obsługi urządzeń biurowych;
  • dobrej organizacji czasu pracy;
  • kreatywności, inicjatywy oraz zaangażowania;
  • komunikatywności, odpowiedzialności i samodzielności.

Mile widziana:

  • znajomość obsługi Płatnika.

Dołącz do nas a otrzymasz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz dostęp do akcji w ramach funduszu socjalnego;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Z dopiskiem:

DKPI/Warszawa/2019

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja