Opis stanowiska pracy

Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) jest placówką badawczą prowadzącą interdyscyplinarne badania naukowe oraz projekty wdrożeniowe dotyczące funkcjonowania i efektywności systemu edukacji w Polsce, a także powiązań edukacji z rynkiem pracy. Instytut uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych i wdrożeniowych, przygotowuje raporty, sporządza ekspertyzy oraz pełni funkcje doradcze. Zatrudnia około 200 osób zajmujących się edukacją i rynkiem pracy, w tym uczeniem się przez całe życie – głównie socjologów, psychologów, pedagogów, ekonomistów, politologów – z których większość to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Posiadają oni bogate doświadczenie zawodowe, obejmujące prace badawcze oraz wdrożeniowe, współpracę z partnerami społecznymi, w tym biznesem, a także pracę dydaktyczną, pracę w administracji publicznej, marketingowych organizacjach badania rynku i opinii oraz organizacjach pozarządowych.

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko :

Specjalista ds. kadr

NR REF.: IBE/61/SK/0806/BIP

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • administrowanie dokumentacją personalną (prowadzenie akt personalnych pracowników) zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowywanie umów o pracę i innej dokumentacji z zakresu stosunku pracy,
  • sporządzanie pism, zestawień i sprawozdań kadrowych,
  • obsługa umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych i innych nieobecności wynikających ze stosunku pracy,
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników zatrudnionych do realizacji projektów, w tym projektów unijnych,
  • współudział w opracowaniu i wdrożeniu systemu ocen pracowniczych,
  • współudział w organizowaniu i monitorowaniu szkoleń pracowników.

Wymagania wobec kandydatów:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w kadrach,
  • pożądane doświadczenie w jednostakch realizujacych projekty unijne i badawcze, w jednostce realizującej projekty badawcze i unijne,
  • praktyczna znajomość Kodeksu Pracy,
  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w interdyscyplinarnym zespole realizującym projekty badawcze i unijne,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • atmosferę pracy promującą solidność i zaangażowanie.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy nadsyłać do dnia 20 czerwca 2018 roku.

Prezentacja firmy

Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) jest placówką badawczą prowadzącą inte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Doradztwo / Konsulting