Opis stanowiska pracy

5-14-61691
Wynagrodzenie: 3500 - 4200 PLN

Dla naszego Klienta, działającego w branży finansowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w obszarze procesów kadrowych.

Miejsce pracy: Opole

Główne zadania na stanowisku:
- wystawianie dokumentów związanych z zatrudnieniem
- wsparcie organizacji szkoleń
- kontakt mailowy i telefoniczny z pracownikami celem wyjaśniania bieżących kwestii
- wprowadzanie i weryfikacja poprawności danych w systemie kadrowym

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - B2
- komunikatywna znajomość języka angielskiego - B2
- zaawansowane kompetencje komunikacyjne
- dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel

Korzyści:
- atrakcyjny pakiet benefitów pozafinansowych: m.in. opieka medyczna, dostęp do platformy MultiKafeteria, dodatkowe ubezpieczenie na życie
- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- pełen pakiet szkoleń wdrażających
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji
- możliwość pracy hybrydowej - home office na czas trwania pandemii

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Biuro / Dokumentacja