Specjalista ds. Kadr i Płac

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

Dla naszego klienta - międzynarodowej organizacji, z siedzibą na Mokotowie - poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

  • Kadrowo-płacowa obsługa pracowników
  • Przygotowywanie i weryfikacja danych płacowych (współpraca z firmą zewnętrzną)
  • Bieżące doradztwo w sprawach pracowniczych - w zakresie polskiego kodeksu pracy i regulaminu pracy; wsparcie managerów i pracowników
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń
  • Administrowanie benefitami pozapłacowymi
  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportów i analiz
  • Udział w tworzeniu i utrzymywaniu firmowych programów świadczeń
  • Ścisła współpraca z zespołem HR oraz finansowym

Najważniejsze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B1/B2)
  • Znajomość polskiego kodeksu pracy
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel
  • Doświadczenie pracy z Workday lub innymi systemami HRIS mile widziane
  • Zorientowanie na szczegóły, dokładność

Otrzymujesz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia
  • Międzynarodowe środowisko pracy i możliwość bycia częścią zgranego zespołu
  • Szansę na rozwój w dynamicznej organizacji, nastawionej na usprawnienia procesów
  • Szeroki wachlarz benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, zniżki pracownicze, eventy oraz pakiet szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl