Specjalista ds. Kadr i Płac

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Warszawski oddział renomowanej globalnej firmie doradczej poszukuje do swojego działu usług księgowych poszukuje doświadczonycj i kompetentnych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i PłacMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników klientów firmy
  • Prowadzenie administracji kadrowej klientów firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pełnej obsłudze kadrowo-płacowej firm (min. 200 pracowników miesięcznie), zwłaszcza w firmie świadczącej kadrowo-płacowej lub biurze rachunkowym
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, w tym ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych
  • Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń
  • Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych, w szczególności Płatnik
  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowie o pracę w godz. 8:30 - 17:00
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie
  • Pracę dla klientów różnych branż
  • Dofinansowanie szkoleń, w tym nauki języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny, a w tym m.in. karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną oraz bony okolicznościowe
  • Dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra, linii tramwajowych, autobusowych, stacji PKP oraz stanowiska rowerowe, motorowe i motocyklowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.