Opis stanowiska pracy

Polska Akademia Nauk Dom Seniora to firma z sektora finansów publicznych.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie z całodobowej opieki osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku oraz świadczymy usługi w zakresie krótkoterminowych pobytów rehabilitacyjno-uzdrowiskowych.

Dom Seniora poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Konstancin - Jeziorna

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie administracji pracowniczej (ewidencja urlopów, zwolnień, szkoleń, badań okresowych itp.) zmianami warunków zatrudnienia, rozwiązaniem stosunku pracy, prowadzenie akt osobowych,
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników, rozliczanie rachunków z tytułu umów cywilnoprawnych (łącznie dla 40 pracowników),
  • Sporządzanie i przesyłanie dokumentacji do ZUS, sprawozdań do GUS i deklaracji z tytułu rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Wsparcie kadry zarządzającej w zakresie procesów obszaru zarządzania zasobami ludzkim (prawo pracy, szkolenia, rozwój, oceny pracownicze),
  • Pomoc w bieżącej obsłudze administracyjnej biura.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne (mile widziane wyższe o specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętności analityczne,
  • samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobrej znajomości programu Płatnik,
  • znajomość programów MS Office w szczególności Word i Excel na poziomie dobrym,
  • znajomość podstaw prawa pracy,
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość na ludzi.

Oferujemy:

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę,
  • Praca w pięknej klimatycznej strefie Konstancin – Jeziorna,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity:

  • Premia miesięczna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesyłania aplikacji przez Aplikuj do dnia 25 września 2020 r.

Prezentacja firmy

Polska Akademia Nauk Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie jest placówką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Finanse