Specjalista ds. Kadr i Płac - nowy zespół

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to unikalna oferta dla osób, które chętnie wezmą udział w projekcie przeniesienia procesów kadrowo-płacowych od dostawcy zewnętrznego oraz cenią sobie pracę w nieformalnym i wspierającym środowisku pracy.

Dla chętnych w ramach dalszego rozwoju pracodawca oferuje możliwość połączenia obowiązków kadrowo-płacowych ze wsparciem niektórych procesów z zakresu HR miękkiego.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta rozpoznawalnej firmy o wysokiej kulturze organizacyjnej poszukujemy specjalisty ds. kadr i plac.

Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pracę w kameralnych strukturach w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Kompleksowa obsługa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
  • Udział w projekcie przeniesienia procesów kadrowo-płacowych od dostawcy zewnętrznego
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych i sporządzanie listy płac
  • Przygotowywanie dokumentów dla ZUS
  • Obsługa pozostałych świadczeń pracowniczych, usług medycznych i rekreacyjnych
  • Wspieranie pracowników w kwestiach związanych z administracją personalną i prawem pracy
  • Współpraca z kadrą menadżerską w zakresie kadrowym i płacowym
  • Tworzenie sprawozdań, raportów i analiz dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • Możliwość wzięcia udziału w projektach z zakresu HR miękkiego

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako specjalista ds. kadr i płac
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych i prawa pracy
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dobrą organizację pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Samodzielność i systematyczność

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Opieka medyczna
  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Unikalna okazja wzięcia udziału w projekcie przenoszenia procesów kadrowo-płacowych
  • Możliwość uczestnictwa w kreowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w obszarze HR
  • Opcjonalnie - możliwość poszerzenia swoich kompetencji z zakresu HR miękkiego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page