Specjalista ds. kadr i płac k/m

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Ogólny zakres obowiązków: Specjalista ds. Kadr i Płac Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwalnianiem pracownika oraz w trakcie jego zatrudnienia naliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych oraz umów cywilnoprawnych prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji czasu pracy wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników np. Rp7 sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS , US, GUS) sporządzanie raportów i zestawień księgowanie listy płac bieżące monitorowanie zmian w przepisach Oczekujemy doświadczenia min. 3 letniego w obszarze kadr i płac mile widziane w jednostkach medycznych bardzo dobrej znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych znajomość programu PŁATNIK, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office znajomość programu kadrowo-płacowego PROBIT umiejętności organizacji pracy własnej terminowości oraz dokładności umiejętności komunikacyjne, współpracy w zespole umiejętności gromadzenia, weryfikowania i analizowania danych umiejętności pracy pod presją czasu i terminów Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie stabilne zatrudnienie ciekawą i samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niezbędne narzędzia pracy rozwój zawodowy Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania proszone są o przesłanie CV na adres e-mail z podaniem w tytule wiadomości nr ref. SP/KiP/2017.