Specjalista ds. kadr i płac / HR Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z naszych klientów (branża nieruchomości) poszukuję osoby, która będzie odpowiedzialna za współpracę z zewnętrzną firmą odpowiedzialną za procesy kadrowo-płacowe pracowników.
Poszukujemy osoby nastawionej na dalszy rozwój umiejętności, zmotywowanej oraz pro aktywnej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znana firma z branży nieruchomości z siedzibą w południowej części Warszawy.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie danych potrzebnych do naliczeń wynagrodzeń
  • Koordynacja współpracy z zewnętrzną firmą, która zapewnia obsługę kadrowo-płacową pracowników
  • Nadzorowanie terminów badań lekarskich i szkoleń bhp
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych dla pracowników (od nawiązania współpracy aż do jej zakończenia)
  • Obsługa programu dotyczącego benefitów
  • Kompleksowa obsługa dokumentacji związanej z umowami cywilnoprawnymi
  • Koordynacja spotkań rekrutacyjnych, które są organizowane przez firmę zewnętrzną

Profil kandydata

  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającego swobodną komunikację
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne oraz roczne
  • Wsparcie przy wdrożeniu w nowe obowiązki
  • Na co dzień opieka merytoryczna doświadczonego zespołu
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Lokalizacja firmy - południowa część Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page