Specjalista ds. Kadr i Płac (1/2 etatu)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie dokumentacji kadrowej oraz danych do listy płac dla około 150 pracowników.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma doradcza, będąca liderem na rynku w swej branży.

Opis stanowiska

* Przygotowywanie dokumentacji kadrowej (w tym umów o pracę i umów-zleceń)
* Przygotowywanie danych do listy płac
* Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej (urlopy, zmiany w statusie zatrudnienia etc)
* Kompleksowe prowadzenie akt osobowych
* Weryfikacja i korekta zgodności danych w systemach HR
* Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i firmą payrollową
* Monitorowanie statusu szkoleń BHP oraz monitorowanie i wystawianie skierowań na badania lekarskie (wstępne, okresowe)
* Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników w tym głównie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
* Wsparcie merytoryczne z zakresu kadr i płac dla zespołu HR i pracowników firmy
* Aktualizacja dokumentacji pracowniczej zgodnie ze zmianami w prawie pracy
* Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

Profil kandydata

* 2-3 lat doświadczenia zawodowego na pokrewnym stanowisku (doświadczenie zawodowe w firmie outsourcingu kadrowo-płacowego lub biurze rachunkowym mile widziane)
* Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
* Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy
* Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń
* Mile widziana znajomość obsługi systemów kadrowo-płacowych
* Dobra znajomość pakietu MS Office
* Umiejętność pracy pod presją czasu
* Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pracę na 1/2 etatu, przyjazną atmosferę oraz szeroki pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page