Specjalista ds. Jakości - produkty mleczarskie

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która jest niezależnym dostawcą składników produktów mlecznych prowadzącym operacje na skalę globalną, która aktywnie działa na wszystkich rynkach istotnych pod kątem produkcji i konsumpcji przetworów mleka, dla której obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości - produkty mleczarskieMiejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Organizacja i wsparcie procesu rozpatrywania reklamacji klientów i reklamacji wewnętrznych
  • Reprezentowanie firmy w rozmowach z klientami w sprawach dotyczących jakości
  • Nadzór i kontrola nad dokumentacją z zakresu zarządzania jakością oraz tworzenie nowej dokumentacji jakościowej: procedury, instrukcje
  • Koordynowanie procesów opracowywania, wdrażania i wykonania procedur kryzysowych
  • Odpowiedzialność za system zewnętrznych audytów jakości oraz audytów dostawców i kooperantów
  • Kreowanie polityki jakości i bezpieczeństwa produktów zgodnie z interesem firmy, oczekiwaniami klientów i zgodnością z aktualnymi przepisami prawnymi

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie technologii żywności)
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale jakości w branży spożywczej mile widziane w branży mleczarskiej lub produkcji opartej na produktach mlecznych
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP, BRC lub IFS
  • Współpraca z laboratoriami
  • Umiejętność samodzielnej pracy, analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min B2) jest wymogiem koniecznym
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych - krajowych i zagranicznych
  • Prawo jazdy kat B

Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną, kartę sportową
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzanie wiedzy i umiejętności
  • Umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.