Opis stanowiska pracy

5-15-58903
Wynagrodzenie: 4500 - 8000 PLN

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Oławie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. IT.

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje:
- Zapewnienie efektywnego działania wewnętrznego działu wsparcia IT mającego pod opieką sieci LAN/WAN, telekomunikacyjną, serwery oraz stacje robocze,
- Wsparcie dla użytkowników wewnętrznych,
- Implementację procesów i standardów zarządzania infrastrukturą IT w firmie oraz ich ciągłe doskonalenie,
- Analiza i wdrażanie nowych aplikacji oraz technologii zgodnie z zapotrzebowaniem,
- Dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej, rozwój procedur i standardów.

Wymagania:
- Min.2 lata doświadczenia na stanowisku administratora sieci/systemów/ lub specjalisty ds. IT
- Doświadczenie w tematyce zapewniania bezpieczeństwa sieci,
- Bardzo dobra znajomość protokołów: Ethernet/TCP IP/BGP
- Doświadczenie w pracy z urządzeniami sieciowymi, Active Directory itp.

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem,
- Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ZFŚS, darmowe lekcje językowe),
- Praca zdalna możliwa do kilku dni w miesiącu.

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting , Praca Doradztwo / Konsulting