Specjalista ds. Instalacji Elektroenergetycznych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Specjalista ds. Instalacji ElektroenergetycznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • nadzorowanie i bieżąca obsługa techniczna związana z instalacjami elektroenergetycznymi
  • dbałość o dokumentacje techniczną obsługiwanych obiektów
  • wsparcie techniczne odbiorców w tym również osbługiwanie reklamacji
  • współpraca z zewnętrznymi dystrybutorami i sprzedawcami energii elektrycznej
  • raportowanie do Dyrektora Technicznego oraz do Zarządu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z OSD
  • doświadczenie w zakresie eksploatacji sieci
  • zdolność analitycznego myślenia
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • sumienność
  • miła aparycja

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozpoznawalnej na rynku firmie
  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.