Specjalista ds. Importu (Dział Łańcucha Dostaw)

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Importu

(Dział Łańcucha Dostaw)

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Numer referencyjny: O/WKP/07/2019

Obowiązki:

• Planowanie i koordynacja dostaw urządzeń dźwigowych

• Współpraca z fabrykami firmy, spedytorami i agencjami celnymi

• Przyjmowanie i obsługa reklamacji od klienta

• Rejestrowanie dostaw w systemie finansowo - księgowym

• Finansowe planowanie dostaw urządzeń firmy

• Sprawdzanie wszystkich zgodności w systemie

• Raportowanie wskaźników operacyjnych.

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

• Wyższe wykształcenie

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość programu EXCEL na poziomie min. średnio-zaawansowanym

• Odpowiedzialność

• Terminowość

• Dobra organizacja własnej pracy.

Oferta:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Rozwój w międzynarodowej, ugruntowanej na rynku firmie

• Szkolenia podnoszące własne umiejętności

• Nauka języka angielskiego

• Stabilne zatrudnienie.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.