Specjalista ds. HR

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zapraszam do aplikowania osoby zainteresowane rozwojem w obszarze HR z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz administracji HR.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest spółka działająca w obszarze odnawialnej energii.

Opis stanowiska

  • wspieranie pracy HR Business Partnera;
  • nadzór nad administracją personalną: przygotowywanie umów o pracę, umów B2B, aneksów, listów intencyjnych, innych dokumentów kadrowych; dostarczanie dokumentów do zewnętrznego dostawcy usług kadrowo-płacowych;
  • bieżący kontakt z dostawcą usług kadrowo-płacowych we wszystkich sprawach dotyczących pracowników;
  • administrowanie benefitami pozapłacowymi;
  • weryfikowanie naliczeń list płac;
  • prowadzenie procesu onboarding;
  • administrowanie platformą HR (kontrola urlopów, rozliczanie czasu pracy, intranet pracowniczy);
  • prowadzenie części procesów rekrutacyjnych, kontakt z agencjami rekrutacyjnymi;
  • nadzór nad współpracą z zewnętrznymi dostawcami usług HR - szkoleń, benefitów - bieżące kontrolowanie rynku, negocjowanie zmian;
  • inicjowanie oraz prowadzenie projektów z obszaru CSR oraz EB (doświadczenie mile widziane);
  • znajomość j. angielskiego (poziom min. B2).

Profil kandydata

  • osoba z doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji oraz administracji personalnej;
  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz umiejętność naliczania list płac;
  • duża samodzielność, inicjatywa oraz entuzjazm;
  • dokładność, terminowość, komunikatywność, wysoka kultura osobista;
  • osoba szukająca możliwości, ulepszeń, inicjująca projekty z obszaru CSR lub EB.

Oferujemy

  • praca stacjonarna z siedziby firmy (Ursynów);
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ścisła współpraca z HR Business Partnerem;
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page