Specjalista ds. HR

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zapraszamy do aplikowania osoby z doświadczeniem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, działaniach z zakresu EB, które chciałyby podjąć wyzwanie w wewnętrznych strukturach organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma doradcza obecna na polskim rynku od ponad 30 lat.

Opis stanowiska

  • tworzenie i wdrażanie projektów z zakresu employer brandingu;
  • analiza danych z ankiet zaangażowania pracowników;
  • prowadzenie rekrutacji samodzielnie oraz przy współpracy z agencjami rekrutacyjnymi;
  • wprowadzenie usprawnień i nowych rozwiązań w obszarze miękkiego HR;
  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej;
  • organizacja spotkań integracyjnych/szkoleń managerskich;
  • inne zadania wynikające z bieżących potrzeb.

Profil kandydata

  • doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów z zakresu employer branding;
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych, tworzenie ścieżek karier, zainteresowanie obszarem talent development;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • duża samodzielność - możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw;
  • szeroki zakres zadań z zakresu HR miękkiego;
  • praca w biurowcy w centrum Warszawy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page