Specjalista ds. handlowych

ALSTOR

Warszawa, mazowieckie

ALSTOR

Od: ALSTOR
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż rozwiązań informatycznych z oferty firmy;
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami;
  • poszukiwanie możliwości zwiększania sprzedaży u klienta;
  • analizowanie i adresowanie potrzeb klienta;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • elastyczność w kontaktach z klientami;
  • mile widziana znajomość branży IT;
  • mile widziane wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

  • stabilne i korzystne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w ambitnym zespole, w firmie należącej do czołówki wyspecjalizowanych dystrybutorów w Polsce;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
  • kontakt z najnowszymi technologiami, udział w międzynarodowych targach elektroniki użytkowej;
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenie i rozwoju zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczna w Medicover.

Informacje dotyczące aplikacji:

  • Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższa ofertą pracy zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj".
  • W temacie wiadomości prosimy o wpisanie: Rekrutacja – Specjalista ds. handlowych.
  • Koniecznie prosimy o dopisanie klauzuli dot. możliwości przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i międzynarodowego (RODO).
ALSTOR