Specjalista ds. floty

Andra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitale.
Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych oraz systemów chłodniczych.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Samodzielność w działaniu i realny wpływ na organizację pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Możliwość samodzielnego wyboru benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie) oraz naukę jęz. angielskiego
  • Swobodną atmosferę pracy

Zadania:

  • Opieka nad flotą ok 60 samochodów osobowych, będących własnością firmy
  • Dbanie o stan techniczny floty - regularna kontrola stanu technicznego, terminowa organizacja przeglądów serwisowych, koordynacja bieżących napraw oraz wymiany opon, likwidacja szkód
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi: warsztaty, myjnie, dealerzy samochodowi
  • Zakup samochodów, zapewnienie samochodów zastępczych
  • Bieżąca współpraca z użytkownikami samochodów służbowych, szefami zespołów oraz zarządem: doradztwo techniczne, kosztowe, zbieranie potrzeb
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i finansowej dotyczącej floty
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań zwiększających efektywność zarządzania i administracji flotą

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień motoryzacyjnych umożliwiająca merytoryczną weryfikację jakości usług zewnętrzynych dostawców
  • Odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • Znajomość MS Office, szczególnie programu Excel
  • Prawo jazdy kat. min B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.