Specjalista ds. Eventów

Mega Sports Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!!! Jesteś osobą energiczną, otwartą, skrupulatną, a przy tym kochasz organizować? Chcesz pracować w fajnym zespole, rodzinnej atmosferze i na samodzielnym stanowisku? Szukasz wyzwań i chcesz spełniać marzenia? Zgłoś się do nas już dziś!
Jesteśmy firmą eventowo-reklamową o szerokim spektrum działania, organizującą różnego rodzaju przedsięwzięcia dla naszych korporacyjnych klientów. Działamy zgodnie z wymaganiami, a nasze oferty szyjemy na miarę konkretnych potrzeb. U nas na pewno nie będziesz znudzony! :)

Wymagania

Wymagamy:
-skrupulatności i dokładności;
-umiejętności organizowania sobie czasu i zarządzania nim;
-podzielności uwagi;
-umiejętności obsługi komputera i MS Office (konieczne!);
-komunikatywnej znajomości języka angielskiego (niezbędny w branży turystycznej);
-doświadczenia w branży;
-wykształcenia kierunkowego (mile widziane).

Oferujemy:
-miłą i luźną atmosferę pracy;
-z reguły stałe godziny pracy (9-17);
-wynagrodzenie płatne na czas i bez niespodzianek;
-robotę przynoszącą duuuuuuuuużo satysfakcji;
-brak nudy :)

To będzie dopiero pierwszy etap rekrutacji. W drugim - dostaniecie zadanie punktowane, w trzecim rozmowa z Szefową, w czwartym rozmowa z Szefem Wszystkich Szefów :).

I jeszcze coś! Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Mega Sports to agencja eventowo-reklamowa o szerokim spectrum działania.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne