Specjalista ds. Employer Brandingu i Komunikacji Wewnętrznej - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się organizacji, z branży medialnej,

poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Employer Brandingu i Komunikacji WewnętrznejMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Inicjowanie i realizacja działań z zakresu Employer Brandingu;
  • Opracowywanie i aktualizowanie wewnętrznych materiałów wizerunkowych;
  • Tworzenie contentu na firmową stronę internetową oraz do korporacyjnych mediów społecznościowych;
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej;
  • Wsparcie copywriterskie;
  • Inicjowanie i organizacja działań z zakresu CSR;
  • planowanie i organizacja eventów wewnętrznych oraz projektów, które budują kulturę organizacyjną firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku (min. 2 lata);
  • Umiejętność przygotowywania i redagowania tekstów;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów EB, marketingowych lub eventowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1);
  • Proaktywna postawa, odwaga w działaniu, kreatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę, ukierunkowane na długofalową współpracę;
  • Realną możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w  międzynarodowej organizacji z branży medialnej;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych, kursów i nauki języka, parking dla pracowników).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.