Specjalista ds. eksportu na rynki francuskojęzyczne

Polpak Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z prawie 30-letnim doświadczeniem o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Nieustannie się rozwijamy poszukując wciąż nowych rozwiązań, które będą satysfakcjonujące dla nas i naszych Partnerów. Do rozwoju potrzebujemy wyjątkowych ludzi, którzy tak jak my chcą inspirować i zaskakiwać innych.

Aktualnie powiększamy nasz zespół i poszukujemy pracownika

do Działu Sprzedaży Zamknięć do Opakowań i Opakowań Kosmetycznych

na stanowisko:

(www.packaging.polpak.pl)

Nie przejmuj się, jeśli nie znasz się na opakowaniach. Nie wymagamy wiedzy technicznej,

a o naszych produktach dowiesz się wszystkiego na wewnętrznym szkoleniu.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, pełną energii, dla której praca w dziale sprzedaży to połączenie obowiązków zawodowych z życiową pasją, to nasza oferta jest dla Ciebie idealna!

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach francuskojęzycznych
  • przygotowywanie ofert, kontraktów i zamówień
  • negocjowanie umów i warunków handlowych
  • prowadzenie rozmów biznesowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • bieżąca obsługa klienta (zlecenia, wysyłka towaru, monitorowanie zamówień itp.)
  • analiza rynku, tworzenie raportów
  • przygotowywanie prezentacji oraz przedstawianie ich na spotkaniach
  • udział w targach
  • budowanie wizerunku firmy na arenie międzynarodowej
  • współpraca z innymi działami firmy

Wyślij do nas swoje CV jeśli:

  • posługujesz się językiem francuskim na poziomie min. C1 oraz językiem angielskim na poziomie min. B2 (będziesz posługiwał się nimi na co dzień w kontaktach z klientami)
  • potrafisz bardzo dobrze zorganizować swoją pracę w oparciu o ustalone priorytety
  • cenisz sobie ład i porządek w dokumentach i potrafisz taki wokół siebie stworzyć
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • pracowałeś/łaś wcześniej na podobnym stanowisku w dowolnej branży min. 5 lat
  • wyróżniasz się zaangażowaniem, odpowiedzialnością i samodzielnością
  • jesteś spostrzegawczy, masz dobrą pamięć i umiejętność kojarzenia faktów
  • łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz utrzymać długotrwałe relacje z klientami
  • jesteś osobą pełną pasji, swobodną i pewną siebie
  • umiesz przygotować kreatywne wystąpienia i zaprezentować je klientowi
  • płynnie posługujesz się narzędziami MS Office (zwłaszcza MS Excel) oraz Outlook

Gwarantujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • atrakcyjny system prowizyjny, oprócz podstawowej części wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej po przepracowanym roku
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • wewnętrzne szkolenia
  • udział w realizacji projektów dla największych międzynarodowych koncernów z sektora kosmetycznego i chemii gospodarczej

Do zobaczenia!

Polpak Packaging (www.packaging.polpak.pl)

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Prezentacja firmy

Polpak Sp. z o.o. to firma z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi