Specjalista ds. E-commerce

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Do międzynarodowej firmy z branży Retail poszukujemy ciekawej osoby na stanowisko Specjalisty ds. E-commerce, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie i optymalizację działań efektywnościowych w internecie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii. Obecnie, w związku ze stałym rozwojem sprzedaży internetowej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. E-commerce. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie komunikacji marki, jak również za prowadzenie i optymalizację działań efektywnościowych w internecie.

Opis stanowiska

* Współtworzenie i implementacja strategii sprzedaży w internecie
* Wdrażanie uzgodnionych akcji do sklepu internetowego
* Współpraca z agencją kreatywną oraz domem mediowym przy przygotowaniu kampanii internetowych oraz kreacji graficznych
* Aktywne działania marketingowe w kanałach SEO, SEM i afiliacji
* Koordynowanie i optymalizacja kampanii e-mail i SMS marketingowych (kreacji, grup docelowych, treści przekazu, godzin dostarczenia)
* Identyfikacja nowych źródeł ruchu w e-sklepie, jak również przygotowywanie rekomendacji kierunków działań
* Analiza efektywności kampanii oraz przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
* Aktualizacja treści znajdujących się w intranecie

Profil kandydata

* Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze e-commerce
* Doświadczenie w planowaniu i realizacji działań z zakresu kampanii internetowych, SEO, SEM, content marketingu
* Doświadczenie w realizacji kampanii emailingowych
* Doświadczenie w projektach tworzenia stron internetowych
* Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego i logicznego myślenia
* Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft Office (w szczególności Excel)
* Znajomość narzędzi Google (Analytics / AdWords / Tag Manager)
* Podstawowa znajomość HTML
* Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
* Mile widziana znajomość Adobe Photoshop CS6

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie i możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w znanej i cenionej firmie
* Atrakcyjny system wynagrodzenia i pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, karta sportowa, bony świąteczne)
* Pracę w międzynarodowym, otwartym i przyjaznym środowisku o wysokiej kulturze organizacji, z przejrzystymi zasadami
* Wsparcie w realizacji celów zawodowych i możliwość rozwoju
* Realny wpływ na rozwój organizacji

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page