Specjalista ds. Digital Marketingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dołącz do naszego zespołu Marketingu & PR!

Szukamy osoby, dla której komunikacja w kanałach digitalowych nie ma tajemnic i która chce rozwijać się w branży związanej z rynkiem pracy.

Specjalista ds. Digital MarketinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Optymalizacja treści eksperckich i PR pod kątem SEO;
  • Opieka oraz rozwój strony www;
  • Współpraca z agencją interaktywną w zakresie SEO;
  • Inicjowanie kreatywnych działań performance marketingowych;
  • Prowadzenie efektywnych działań w social media (LinkedIn, Facebook, Instagram);
  • Rozbudowa bazy newslettera B2B;
  • Tworzenie angażującego contentu B2B i B2C;
  • Techniczne wsparcie działań contentowych;
  • Bieżąca optymalizacja, analiza i raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie prowadzenia działań digital marketingu;
  • Znajomość narzędzi związanych z analizą działań internetowych: Google Analytics; Google Tag Manager, Google Trends; Google Search Console;
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych w oparciu o narzędzia i panele reklamowe takie jak: Freshmail, LinkedIn, Facebook & Instagram;
  • Znajomość aktualnych wymogów RODO w działaniach marketingowych;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu działań dla podmiotów z branży B2B oraz znajomość zagadnień związanych z HR/ Employer Brandingiem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność komunikacji i pracy zespołowej;
  • Kreatywność, dbałość o szczegóły i poczucie estetyki.

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb;
  • Biuro w świetnej lokalizacji (Pl. Bankowy) oraz możliwość pracy w systemie hybrydowym;
  • Szkolenia dopasowane do stanowiska pracy;
  • Eventy, wyjazdy, spotkania integracyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.