Specjalista ds. Celnych

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w dużej międzynarodowej korporacji z branży produkcyjnej oraz wspierać codziennie działania w zakresie audytu i compliance celnego. Poszukiwana osoba będzie samodzielna, jednak w ramach zespołu oraz dużych projektów celnych będzie mogła współpracować z kilkuosobowym zespołem specjalistów w zakresie prawa celnego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duża międzynarodowa korporacja z branży produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Customs Advisor.

Opis stanowiska

  • Wspieranie linii biznesowych oraz informowanie o zachodzących zmianach w prawie celnym
  • Walidacja kodów klasyfikacyjnych
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka importu i eksportu
  • Implementacja podatku celnego w rejonie EMEA
  • Wspieranie zespołu w prowadzeniu globalnych operacji handlowych

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne/prawnicze/podatkowe/logistyczne
  • Rozumienie przepisów i programów celnych
  • Minimum dwa lata doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • Doświadczenie zdobyte w firmach doradczych lub wewnętrznym dziale podatkowym
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia agenta celnego lub znajomość SAPa będą dodatkowymi atutami

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura