Specjalista ds. BHP

Warszawa, mazowieckie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1128648

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. BHP.Zakład znajduje się w okolicach Warszawy.

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za monitorowanie i doskonalenie stanu BHP i ochrony przeciwpożarowej w zakładzie zgodnie z wymogami prawnymi; opracowywanie planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz wdrażanie rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu BHP. Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w procesie nowych uruchomień, będzie brała udział w opracowywaniu zakładowych wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP; będzie ustalała zadania dla osób kierujących pracownikami w zakresie BHP; będzie brała udział w ustalaniu okoliczności wypadków przy pracy oraz będzie uczestniczyła w audytach. Do jej zadań będzie należało doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach, na których występują czynniki szkodliwe lub warunki uciążliwe oraz dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach we współpracy z kierownikami poszczególnych obszarów.

Od Kandydatów oczekujemymin. 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym oraz wykształcenia wyższego. Poszukujemy Kandydatów o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych i pracy w zespole, wykazujących inicjatywę, kreatywnych i potrafiących organizować pracę własną. Wymogiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu BHP, znajomości prawa pracy, biegłej obsługi Ms Office (Word, PowerPoint, Excel), dobrej znajomości języka angielskiego i znajomości wybranych procesów produkcyjnych. Mile widziane będzie wcześniejsze doświadczenie lub wiedza w obszarze ochrony środowiska.

Nasz Klient oferujepracę w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i udział w jej projektach rozwojowych, niezbędne narzędzia pracy, bonusy okolicznościowe i opiekę medyczną.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna