Specjalista ds. Bezpieczeństwa Produktów - Branża Chemiczna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, lidera na rynku w branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty/ki ds. bezpieczeństwa produktów. Osoba an tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie zgodności produktów z przepisami prawa oraz politykami organizacji oraz prowadzenie certyfikacji produktów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG - wiodący, globalny producent farb i lakierów oraz główny producent chemii specjalistycznej. Organizacja zatrudnia ponad 50 000 pracowników w 80 krajach na całym świecie, a w Polsce ponad 700 osób.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zapewnienie zgodności produktów z przepisami prawa oraz politykami organizacji
  • Tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji produktowej
  • Prowadzenie certyfikacji produktów
  • Dostarczanie pozwoleń na wprowadzanie produktów do obrotu
  • Opracowywanie kart charakterystyki w języku polskim oraz angielskim oraz pozyskiwanie atestów higienicznych
  • Przygotowywanie znakowań opakowań
  • Współuczestniczenie w zatwierdzaniu nowych surowców produkcyjnych
  • Monitorowanie oraz komunikowanie zmian zachodzących w przepisach prawa chemicznego
  • Branie udziału oraz reprezentowanie firmy w działaniach kontrolnych prowadzonych przez organy zewnętrzne
  • Przeprowadzanie okresowych szkoleń i zapewnienie wsparcia pracownikom z zakresu bezpieczeństwa chemicznego

Profil kandydata

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w pokrewnej branży, doświadczenie w pracy w branży chemicznej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa chemicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dokładność, terminowość
  • Nastawienie na realizację założonych celów

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, dającej możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page