Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Warszawa, mazowieckie

Euvic Sp. z o.o. - pl

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należała obsługa usług bezpieczeństwa realizowanych przez Dział Usług Bezpieczeństwa (DUB) w tym w szczególności:

  • identyfikacji zagrożeń i podatności (organizacyjnych i technicznych),
  • analiza zdarzeń bezpieczeństwa,
  • analiza zidentyfikowanych ryzyk i przygotowanie odpowiednich rekomendacji zmian,
  • wsparcie przy przygotowaniu procedur bezpieczeństwa,
  • tworzenie scenariuszy bezpieczeństwa,
  • obsługa systematów wspierających usługi bezpieczeństwa świadczone przez DUB,
  • obsługa incydentów naruszających bezpieczeństwo,
  • wsparcie wdrożeń systemów bezpieczeństwa i usług świadczonych przez DUB,
  • wykonywanie raportów, sprawozdań i statystyk z obsługi incydentów naruszających bezpieczeństwo teleinformatyczne.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowane kierunki: telekomunikacja, informatyka,
  • przynajmniej dwuletniego doświadczenia na analogicznym stanoiwsku,
  • wiedzy z obszaru kryptografii wykorzystywanej w systemach zabezpieczeń,
  • doświadczenia w administrowaniu systemami Microsoft i/ lub Linux,
  • znajomości narzędzi i technik zarządzania bezpieczeństwem w obszarze sieci takich jak: uwierzytelnianie, autoryzacja, segmentacja IP, systemy AV, antispam, Data leakage prevention, BreachDetection, IPS, IDS, VPN, Firewalls, IDS, hardening , Email and Internet Security, LAN/WAN,
  • znajomości standardów informatycznych, norm i metodologii (TOGAF, ITIL ISO2700X, NIST, Cobit)
  • znajomości języka angielskiego

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.

Oferujemy usługi projektowania architektury i dostarczania wysokowydajnych rozwiązań... w oparciu o platformy firmy Microsoft. Dysponujemy bardzo kompetentnym zespołem architektów i programistów oraz dojrzałym procesem wytwarzania oprogramowania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca IT - Kontrola jakości , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Hardware / Information Systems