Specjalista ds. autoryzacji i uwierzytelnień

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130412

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka 730-905 zł netto +VAT/MD

Zadania:

  • Rozwój systemów autoryzacji i uwierzytelnień / systemów zarządzania tożsamością
  • Projektowanie, zarządzanie i rozwój systemów autoryzacji i uwierzytelnień – IDM, SSO, AAA
  • Odpowiedzialność za analizę wymagań biznesowych, opracowywanie koncepcji technicznych, projektowanie rozwiązań systemowych
  • Współpraca z zespołem projektowym, z dostawcami zewnętrznymi, specyfikowanie zleconych do wykonania prac, technicznie wsparcie w procesie wytwórczym oprogramowania i koordynacja wdrożeń

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień projektowania architektury systemów tym praktyczna znajomość technologii mikroserwisów (SpringBoot, Consul, K8s, Docker, Redis, MongoDB)
  • Znajomość zagadnień związanych z wysoką wydajnością, dostępnością oraz bezpieczeństwem systemów IT
  • Znajomość rozwiązań i technologii internetowych (protokół HTTP, serwery WWW, SSL/TLS, JavaScript, SPA, JWT, OpenID, OAuth, SAML)
  • Mile widziana znajomość UML oraz narzędzi projektowych: Enterprise Architect
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland