Specjalista ds. analizy wniosków leasingowych i kredytowych

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Analiza wniosków kredytowych i leasingowych
• Analiza sprawozdań finansowych klientów
• Prawidłowe ewidencjonowanie danych wnioskodawców, kredytobiorców i leasingobiorców, w systemach informatycznych
• Sprawdzanie poprawności dokumentacji kredytowej przygotowanej przez Dealerów oraz wyjaśnianie nieprawidłowości związanych z dokumentacją kredytową
• Otwieranie rachunków kredytowych kredytobiorców

Wymagania:

• Bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z rozpatrywaniem wniosków kredytowych i leasingowych
• Minimum rocznego doświadczenie w bankowości
• Znajomość systemu LEO (warunek konieczny)
• Samodzielność w działaniu i bardzo dobrą organizację pracy
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową i atrakcyjne wynagrodzenie
• Wynagrodzenie w wysokości 5000 tyś brutto.
• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów ( multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
• Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość nauki od ekspertów
• Dokładne wdrożenie w obowiązki, niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.