Oferta wyróżniona

Specjalista ds. analiz (umowa na zastępstwo)

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds.analiz do Zespołu Monitoringu Zabezpieczeń, Modelowania i Analiz Rynku.

Pracując u nas, będziesz odpowiedzialny m.in. za:

  • analizy zmian makro i mikroekonomicznych oraz ocena ich wpływu na wartość zabezpieczeń;
  • portfelową analizę wartości nieruchomości i ruchomości stanowiących zabezpieczenie Banku;
  • budowę i wdrożenie oraz zapewnienie aktualizacji i monitoringu modeli statystycznych;

Oczekujemy od Ciebie:

  • podstawowej wiedzy z zakresu statystyki i budowy prostych modeli statystycznych;
  • wykształcenia z zakresu ekonomii, finansów lub innych kierunków ścisłych;
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel, znajomość VBA będzie dodatkowym atutem;
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL na poziomie pozwalającym swobodne pozyskiwanie danych z baz danych;

Dołącz do nas a otrzymasz:

  • umowę o pracę na zastępstwo na okres 1 roku;
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do akcji w ramach funduszu socjalnego;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pracę w  energicznym i ambitnym zespole w innowacyjnym Banku;

Wymagania

z dopiskiem:

Nr ref: IP/DWM/ANA/06/19

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Inne