Specjalista ds. Analiz Marketingowych

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1103440

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji działającej w branży transportowo-logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Analiz Marketingowych.

Zakres obowiązków:
  • wsparcie rozwoju efektywnych działań marketingowych,
  • analiza decyzji biznesowych i odpowiadanie na specyficzne pytania biznesowe,
  • rozwój strategii zorientowanych na klienta przy współpracy z innymi zespołami marketingowymi,
  • budowanie bazy odbiorców docelowych w oparciu o strategię rynkową firmy,
  • analiza wyników i wsparcie ewaluacji kampanii marketingowych,
  • dostarczanie raportów i danych mających wpływ na przyszłe strategie firmy.

Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • zdolność myślenia analitycznego,
  • znajomość i doświadczenie w pracy z SQL,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w wielofunkcyjnym zespole oraz znajomość SAS.

Oferujemy pełne wdrożenie do obowiązków podczas pierwszych tygodni pracy, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy